UnitedUnion Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Imbunatatirea HQ-ului Mafieie Romane

2 participanți

In jos

Imbunatatirea HQ-ului Mafieie Romane Empty Imbunatatirea HQ-ului Mafieie Romane

Mesaj  Chiristian Sam Mar 12, 2011 3:24 pm

[b]
Salut!Eu sunt Mindrescu Cristi Liderul Mafiei Romane si il rog pe Gino sa imi puna si mie garduri de jur imprejur ca nimeni inafara de membrii mafiei mele sa nu patrunda la mine in gang .. as dori sa imi pui si o poarta cu care o pot deschide cu comanda /gate!! respect ...::::Gino::::... daca imi poti indeplini rugamintea!!
Si as dori ca masinile mafiei sa fie culoare un bleomaren mai exact culoarea (101).Si as dori Urmatoarele masini:
- 2 sultane
- 2 inferno
- 2 elegy
- 1 limuzina
- 1 elicopter (daca nu cer prea mult)
- si puteti lasa aceleasi motociclete
daca imi puteti indeplini rugamintea Respect voua:...::::Zappy::::... & ...::::Gino::::...Smile

Chiristian

Mesaje : 6
Data de înscriere : 12/03/2011

Sus In jos

Imbunatatirea HQ-ului Mafieie Romane Empty Re: Imbunatatirea HQ-ului Mafieie Romane

Mesaj  UnitedUnion.Angelino Dum Mar 13, 2011 7:28 am

Chiristian a scris:[b]
Salut!Eu sunt Mindrescu Cristi Liderul Mafiei Romane si il rog pe Gino sa imi puna si mie garduri de jur imprejur ca nimeni inafara de membrii mafiei mele sa nu patrunda la mine in gang .. as dori sa imi pui si o poarta cu care o pot deschide cu comanda /gate!! respect ...::::Gino::::... daca imi poti indeplini rugamintea!!
Si as dori ca masinile mafiei sa fie culoare un bleomaren mai exact culoarea (101).Si as dori Urmatoarele masini:
- 2 sultane
- 2 inferno
- 2 elegy
- 1 limuzina
- 1 elicopter (daca nu cer prea mult)
- si puteti lasa aceleasi motociclete
daca imi puteti indeplini rugamintea Respect voua:...::::Zappy::::... & ...::::Gino::::...Smile
PORTILE TILE PUN , MOTOCICLETELE SI MASINILE VB CU ZAPPY , DAR LA PORTILE CU /GATE TRB SA BAGE CMD ASA CA ITI FAC MAI INTI IMPREJU IMPREJUR

UnitedUnion.Angelino

Mesaje : 28
Data de înscriere : 12/03/2011

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum